Nantucket، Martha's Vineyard و Block Island را در یک سفر دریایی کوتاه ببینید


تاکستان مارتا، نانتاکت و جزیره بلاک جزایر کلاسیک نیوانگلند هستند.

این مکان‌های فتوژنیک که در کنار سواحل ماسه‌ای سفید قرار گرفته‌اند، مملو از معماری ویکتوریایی و عمارت‌های آجری به‌سبک فدرال است که توسط ناخدایان دریایی و صنعت‌گرانی که از صنعت شکار نهنگ زمانی پر رونق سود می‌بردند، ساخته شده‌اند.

فانوس‌های دریایی، بلوف‌های دراماتیک، و تپه‌های شنی بادخیز، تصویر جذابی را تکمیل می‌کنند که گردشگران را هر بهار، تابستان و پاییز نگه می‌دارد.

یک میله چدنی ویکتوریایی در خیابانی آرام در نانتاکت.

sbossert

از آنجایی که هیچ پل به این جزایر وجود ندارد، بیشتر بازدیدکنندگان از گذرگاه کشتی استفاده می کنند که در طول روز کار می کند و هر مسیر یک تا دو ساعت طول می کشد. بعضی ها هم پرواز می کنند. و تعداد کمی با کشتی های کروز کوچک به آنجا می رسند.

سفرهای دریایی کوچک با کشتی راهی مناسب برای تجربه جزایر جادویی نیوانگلند است. این کار دردسر رزرو کشتی یا پرواز برگشت را از بین می‌برد، که اغلب در فصل پربار رسیدن به آن دشوار است.

سفرهای دریایی کوچک که هم به عنوان حمل و نقل و هم به عنوان هتل خدمت می کنند – تا 200 مسافر یا بیشتر – به اندازه کافی زیرک هستند که می توانند به اسکله های تفریحی زیبا و کانال های باریک بروند و درست در قلب شهر اسکله یا پهلوگیری کنند.

جزایر و بنادر ارزش دیدن دارند

  • نانتاکت احاطه شده توسط سواحل، و خیابان های سنگفرش کوچک و معماری اوایل قرن 19 کمک کرد تا کل جزیره به یک منطقه تاریخی ملی تبدیل شود.
  • تاکستان مارتا به‌خاطر کلبه‌های شیرینی زنجبیلی ویکتوریایی در اوک بلوفز، و همچنین مناطق دیدنی آکویناس، محبوب است.

خانه شیرینی زنجفیلی در تاکستان مارتا.

تد اسکال

  • جزیره بلوک شهرت به‌خاطر هتل‌های بزرگ دوران ویکتوریایی مشرف به دریا، مانند آتلانتیک این.
  • نیوبدفورد زمانی پایتخت صید نهنگ جهان بود و الهام بخش رمان کلاسیک آمریکایی موبی دیک هرمان ملویل بود که در سال 1841 منتشر شد.
  • نیوپورت به خاطر عمارت های مجلل عصر طلایی اش که برخی از آن ها برای تور باز هستند، مشهور است.
  • بریستول کارخانه کشتی سازی Herreshoff که هشت قایق بادبانی جام آمریکا تولید می کرد، بود. امروزه یک موزه دریایی وجود دارد که تاریخچه قایق سازی در این منطقه را بررسی می کند.

کاوش در نیوانگلند با کشتی کوچک

دو خط کروز وجود دارد که بخش خوبی از هر سال را به گشت و گذار در اطراف نیوانگلند و جزایر فراساحلی آن می گذرانند، خطوط کروز آمریکایی و کشتی های کوچک ماجراجویی Blount.

American Cruise Lines یک شرکت تحت مالکیت، اداره و خدمه ایالات متحده با ناوگانی متشکل از 13 کشتی کوچک و مدرن، از جمله American Star با 100 مسافر و قانون اساسی آمریکا با 175 مسافر است.

سفرهای دریایی آخر هفته این شرکت در نیوانگلند در پراویدنس، رود آیلند آغاز می شود (و پایان می یابد). برنامه سفر شامل توقف در نیوبدفورد، نانتاکت، تاکستان مارتا و جزیره بلوک در ماساچوست است. و نیوپورت و بریستول در رود آیلند.

American Cruise Lines غذاهای منطقه ای مانند خرچنگ کامل بخارپز و کیک خرچنگ کیپ کاد ارائه می دهد.

با حسن نیت از خطوط کروز آمریکا

اندازه کابین ها بین 200 تا 450 فوت مربع است و اکثر آنها بالکن دارند. شش کابین جادار برای یک نفر طراحی شده است که در دنیای کروز بسیار نادر است. یک مورخ/طبیعت شناس در کشتی حضور دارد و از امکاناتی مانند زمین گلف و تجهیزات باشگاه در عرشه آفتاب بهره می برد. کرایه ها از 4140 دلار برای هر نفر شروع می شود و شامل بیشتر تورها و یک ساعت کوکتل عصرانه و همچنین آبجو و شراب در ناهار و شام می شود.

چارلز بی رابرتسون، معاون این شرکت، گفت: «هیچ چیز مانند پریدن جزیره در نیوانگلند وجود ندارد. “فقط یک کشتی کوچکتر می تواند تجربه پهلوگیری در بندر نانتاکت، حوضچه نمک بزرگ یا وینیارد هاون را به شما ارائه دهد.”

در همین حال، Blount Small Ship Adventures یک جفت کشتی با پرچم ایالات متحده با 84 سرنشین دارد – Grande Caribe و Grande Mariner – که دنج اما سودمند هستند. کابین ها جمع و جور هستند که در قیمت پایین تر سفرهای دریایی منعکس می شود. جو عموماً معمولی است و کشتی‌ها از سیاست BYOB استفاده می‌کنند. آبجو و شراب داخلی رایگان در ناهار و شام سرو می شود.

Grand Caribe از کیپ کاد ساوند و بندر بوستون می گذرد.

توسط Blount Small Ship Adventures

بسیاری به دلیل میراث بلانت به سمت او کشیده می شوند. این شرکت که در سال 1966 توسط کارآفرین و مخترع لوتر بلانت تأسیس شد – و هنوز هم متعلق به خانواده است و امروز نیز فعالیت می کند – این شرکت در میراث خود به عنوان یک طراح قایق نوآور و پیشگام در کشتی های ساحلی و داخلی پیشرفت می کند. قایق ها در آبراه ها حرکت می کنند و از مکان هایی بازدید می کنند که بسیاری از قایق های دیگر نمی توانند.

برنامه سفر شش شبه خط جزایر نیوانگلند بین نیویورک و بوستون اجرا می شود و از 2259 دلار برای هر نفر شروع می شود و در جزیره بلاک، نیوپورت، مارتا واینیارد، نانتاکت و پلیموث توقف می کند.

کاوش در نیوانگلند در یک کشتی بزرگ

کشتی هایی که در ایالات متحده ثبت نشده اند و دارای پرچم خارجی هستند، مشمول قوانین کابوتاژ هستند، که آنها را ملزم می کند هنگام تردد بین دو بندر ایالات متحده در یک بندر خارجی تماس بگیرند یا در آن توقف کنند. برای سفرهای دریایی نیوانگلند، این اغلب به معنای توقف در کانادا است.

در نتیجه، چندین کشتی در یک یا دو جزیره نیوانگلند در سفرهای دریایی با شاخ و برگ پاییزی (بیشتر به و از بوستون، نیویورک یا مونترال) یا در مسیر ایسلند یا اروپا توقف می کنند. بسیاری از آنها بیش از حد بزرگ هستند که نمی توانند اسکله شوند و در عوض مسافران دریایی و کشتی را در مناقصه به شهر منتقل می کنند.

تورهای عمارت در نیوپورت، رود آیلند محبوب هستند.

شونیوفان

هتل لوکس Regent Seven Seas Navigator با 490 مسافر شامل توقفی در Martha's Vineyard در یک سفر دریایی 15 شبه بین نیویورک و ریکیاویک در ژوئن 2020 است که از 8599 دلار برای هر نفر شروع می شود.

از اواخر آگوست امسال، نروژی کروز لاینز با 2394 مسافر، نروژی جم، هفت شب سفر دریایی نیوانگلند را از بوستون آغاز می‌کند که شامل توقف‌هایی در تاکستان مارتا و نیوپورت می‌شود. نرخ از 972 دلار برای هر نفر برای ساکنان داخلی شروع می شود.

صخره‌های گی هد، تاکستان مارتا.

ایستادن

در سال 2021، Victory Cruise Lines با 202 مسافر، Victory I، سفرهای دریایی هفت شبه خود را از سنت جان، کانادا به بوستون، با توقف در تاکستان مارتا و Nantucket آغاز خواهد کرد. این سفرهای دریایی از 4999 دلار برای هر نفر شروع می شود و شامل یک شب قبل از سفر در هتل، گشت و گذار روزانه و نوشیدنی های الکلی می شود.

نکات

  • فصل سفرهای دریایی نیوانگلند از ماه می تا سپتامبر ادامه دارد.
  • گاهی اوقات طوفان ها و دریاهای سنگی می توانند مسیر را تغییر دهند و باعث شوند توقفی را از دست بدهید.
  • در سفرهای دریایی بین Nantucket و Martha's Vineyard و خارج از بوستون در Stellwagen Bank به دنبال نهنگ‌ها بگردید – گوژپشت، گوژپشت، نهنگ مینک و غیره.

یکی از بنیانگذاران QuirkyCruise.com، هایدی سارنا، بیش از 100 سفر دریایی را در اختیار گرفته است و در سفرهای دریایی کوچک با کشتی تخصص دارد.

دیدگاهتان را بنویسید