تریسی برابین نماینده مجلس 26000 دلار از فروش لباس های بیرون از شانه جمع آوری کرد


به دنبال تصمیم داونینگ استریت مبنی بر دستور خروج روزنامه نگاران ارشد برخی از سازمان های خبری مهم بریتانیا قبل از برگزاری نشستی در مورد برنامه های بوریس جانسون برای خروج از اتحادیه اروپا، تریسی برابین روز دوشنبه در مجلس عوام یک نکته قانونی را مطرح کرد.

تصاویر مجلس عوام/PA از طریق گتی ایماژ

تریسی برابین، یک قانونگذار بریتانیایی، با فروش لباسی که از شانه خارج شده بود در eBay، 20200 پوند (26336 دلار) برای امور خیریه جمع آوری کرد.

برابین، وزیر سایه دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش در حزب پیشرو اپوزیسیون بریتانیا، پول را برای Girlguiding UK، معادل بریتانیایی Girl Scouts جمع آوری کرد.

این لباس بیرون از شانه که پس از غوغایی در رسانه‌های اجتماعی در فروشگاه آنلاین Asos فروخته شد، 180 پیشنهاد در eBay دریافت کرد.

برابین، بازیگر سابق، هفته گذشته پس از حضور در مجلس عوام با پوشیدن لباس مشکی در توییتر مورد انتقاد قرار گرفت.

این نماینده مجلس بلافاصله این انتقاد را در توییتر خاموش کرد و این اظهارات را جنسیتی خواند.

توییت 1

او در طول حضور در یک برنامه تلویزیونی صبحانه بریتانیایی گفت که تمرکز روی لباسش “احمقانه” است، اما افزود که “ما مسئولیت داریم که تبعیض جنسی روزمره را افشا کنیم”.

برابینا در یکی دیگر از برنامه‌های تلویزیونی صبحانه خود گفت: “نظرات گزنده آنقدر تکان دهنده و جنسی بود” که “نمی‌توانست سرش را دور آن بپیچد”.

برابین گفت که به دلیل اینکه در “موقعیت ممتاز” بود و “بسیاری از زنان در محل کار چنین فرصتی را ندارند” عقب نشینی کرد.

این سیاستمدار گفت که تصمیم به جمع آوری پول برای Girlguiding به دلیل کار “فوق العاده” آن ها برای کمک به ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس دختران جوان گرفته است – چیزی که به گفته او رسانه های اجتماعی می توانند به ویژه بر آن تأثیر بگذارند.

در پاسخ به این موضوع، برابین در توییتر تکرار کرد که لایحه جدید آسیب آنلاین دولت بریتانیا «باید با مقررات سخت‌تر پیش برود، و شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی را موظف می‌کند تا از جوانان ما در فضای آنلاین محافظت کنند و ایمنی را مقدم بر سود قرار دهند».

توییت 2دیدگاهتان را بنویسید