6 نکته برای استایل زمستانی که هر مردی باید رعایت کند


زمستان فصل سختی است نه تنها به دلیل آب و هوای سخت، بلکه به این دلیل که باید کل کمد لباس خود را تغییر دهید. بسیاری از مردان در تابستان، بهار یا پاییز برای لباس پوشیدن مشکلی نخواهند داشت، اما زمانی که زمستان فرا می رسد احساس گم شدن می کنند. و اغلب به این دلیل است که آنها هرگز واقعاً برای مطالعه سبک زمستانی وقت نگرفته اند. اگر می خواهید در این زمستان زیبا به نظر برسید، در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند در این فصل سرد استایلی عالی بسازید.

تنوع خوبی از کت ها را تهیه کنید

اگر واقعاً می خواهید در این زمستان شیک به نظر برسید، نمی توانید فقط یک کت داشته باشید. برخی از کت ها در شرایط خاص و انواع آب و هوا بهتر از بقیه عمل می کنند و شما باید انتخاب خوبی از کت ها و کت ها داشته باشید.

با این حال، شما باید حداقل یک کت سنگین داشته باشید که اگر آب و هوا شدید شود، برای شما مناسب خواهد بود. مطمئن شوید که بلند است، به درستی عایق بندی شده است و از سر مناسب محافظت می کند. سپس برای روزهای ملایم تر باید به چیزی کمی سبک تر نگاه کنید. برندهایی مانند Moncler گزینه بسیار خوبی در اینجا هستند و شما باید بتوانید از انتخاب آنها چیزی متناسب با سبک خود پیدا کنید.

همچنین باید سعی کنید برای روزهای ملایم همراه با باران و برف چسبنده به چیزهایی مانند پالتوهای پشمی، بمب افکن های زمستانی و بارانی توجه کنید.

هنر لایه بندی را یاد بگیرید

اگر در جایی زندگی می کنید که زمستان های بسیار سختی را تجربه می کنید، لایه بندی مهارت مهمی است که باید به آن مسلط شوید. لایه بندی صحیح نیز باعث می شود شیک تر و در کنار هم به نظر برسید. یکی از مهمترین قوانین لایه بندی این است که هر قطعه باید کاربردی باشد و در خدمت هدفی باشد. اگر قطعات مناسب را انتخاب کنید، می‌توانید بسته به محیط آن‌ها را بپوشانید و خاموش کنید و هرگز خیلی گرم یا سرد نشوید.

همچنین باید مطمئن شوید که هنگام لایه بندی لباس ها از گرادیان پیروی می کنید. شما باید از روشن ترین به تیره ترین رنگ از داخل به بیرون و از شلوغ ترین به ساده ترین الگو در هر جهتی بروید. پارچه‌هایی که می‌پوشید تعیین می‌کنند که به چه ترتیبی باید لباس‌هایتان را لایه‌بندی کنید. همیشه باید نازک ترین لباس ها را به بدن خود نزدیکتر بپوشید و ضخیم ترین آنها باید بیرونی ترین لایه باشد.

موجودی فلانل

چند تکه لباس وجود دارند که در زمستان زیبا به نظر می رسند و به اندازه یک پیراهن فلانل همه کاره هستند. آنها تقریباً در هر محیط معمولی کار می کنند و می توانند برای محافظت از شما در برابر سرما عالی باشند. در واقع، برخی از فلانل ها را می توان با چیزی جز هودی زیر آن پوشید، حتی زمانی که هوا خیلی سرد است.

اگر زیر 30 سال دارید و تمایلی به پوشیدن یک کت بزرگ ندارید، ترکیب فلانل و هودی ضخیم یک گزینه عالی است. یک فلانل معمولی می تواند به عنوان یک لایه اول عالی عمل کند، اگر دوست دارید آن را درست روی پوست خود بپوشید، اما می توانید یک تی شرت را نیز درست زیر آن قرار دهید تا شما را گرمتر نگه دارد و حس شخصی را به شما اضافه کند.

جوگرها را در آغوش بگیرید

اگر اخیراً از دویدن‌ها غافل شده‌اید یا فکر می‌کنید که سبک شما نیستند، باید همین الان به آنها نگاهی بیاندازید. هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند یک جفت دونده شیک و ضخیم را در زمستان شکست دهد و دیگر هرگز نگران یخ زدن ران های خود نخواهید بود.

سعی کنید با چیزی که کمی مخروطی است استفاده کنید که مقداری فضا برای هوا باقی می گذارد. این به این دلیل است که هوا وقتی با گرمای تولید شده از بدن شما پر می شود به عنوان یک عایق عمل می کند. یک جفت ژون بلند درست زیر دونده های خود بپوشید و تقریباً قادر خواهید بود با هر چیزی که برایتان پیش می آید مقابله کنید.

هدگیر را فراموش نکنید

پوشش سر برای بسیاری از مردان، به خصوص آنهایی که مجبورند رسمی لباس بپوشند، می تواند کمی مشکل ساز باشد. اگر چیزی می‌خواهید که حرفه‌ای به نظر برسد، اما همچنان محافظت لازم را به شما ارائه دهد، گوش‌بندهای احتیاطی زیادی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید. گوش‌پوش‌های دور تا دور تقریباً قابل توجه نیستند و در کت نخودی یا کت ترنچ عالی به نظر می‌رسند.

برای روزهای عادی، باید به دنبال کلاه بمب افکن و توک باشید. اگر به چیزی سبک نیاز دارید که شما را به راحتی گرم نگه دارد، در حالی که کلاه بمب افکن در روزهایی که بادهای تند و تند وجود دارد، از شما محافظت بیشتری می کند، یک توک بافتنی یک گزینه عالی است.

روسری خود را هم فراموش نکنید

یک لباس زمستانی هرگز بدون روسری کامل نمی شود. آنها نه تنها شیک هستند، بلکه هنگام وزش باد از شما محافظت می کنند. حداقل یک روسری نازک که می توانید در روزهای ملایم بپوشید و یک روسری بافتنی ضخیم برای روزهای سردتر تهیه کنید. سعی کنید رنگ های خنثی را انتخاب کنید تا بتوانید آنها را با هر چیزی هماهنگ کنید.

اینها همه چیزهایی هستند که به شما این امکان را می دهند که در این زمستان گرم و شیک بمانید. به یادگیری در مورد سبک زمستانی ادامه دهید و تا زمانی که یک ظاهر زمستانی زیبا برای خود نسازید، از آزمایش کردن قطعات مختلف نترسید.


دیدگاهتان را بنویسید