3 فیلم خانواده پسند کریسمس که همه باید تماشا کنند


در حالی که تقریباً همه فیلم‌های کریسمس برای خانواده‌ها مناسب هستند، برخی از آن‌ها برای کودکان مناسب‌تر از بقیه هستند. با توجه به اینکه فصل تعطیلات در حال حاضر فرا رسیده است، احتمالاً به این فکر می کنید که کدام فیلم ها را باید در طول فصل تماشا کنید. قبلاً می‌توانید چند مورد دلخواه را در ذهن داشته باشید، اما ممکن است بخواهید چیزی متفاوت را امتحان کنید.

چه جدید و چه قدیمی، بیش از چند فیلم کودکانه کریسمس برای انتخاب وجود دارد. سه گزینه خاص برای این کار پیشنهاد می شود. آنها نه تنها چیزی هستند که فرزندان شما از آن لذت خواهند برد، بلکه می توانید آنها را به همان اندازه دوست داشته باشید.

با توجه به میزان تفریح ​​خانوادگی که ارائه می دهند، دلیلی وجود ندارد که آنها را در نظر نگیرید.

فیلم‌های خانوادگی دوستانه کریسمس: 3 گزینه برتر

1. Trolls Holiday Special

ترولز پس از انتشار مورد توجه زیادی قرار گرفت و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. این یک داستان متحرک دلچسب از گرد هم آوردن مردم است. با موفقیتی که مشاهده کرد، طبیعی است که ببینیم چرا یک تعطیلات ویژه دارد و این می تواند بیش از ارزش تماشا باشد.

اگر فرزندان شما از نسخه اصلی لذت بردند، این قطعاً توصیه می شود. The Trolls Holiday Special به دنبال ملکه پاپی است که متوجه می‌شود برگن‌ها تعطیلات ندارند و سپس تمام تلاش خود را می‌کند تا در این مورد به آنها کمک کند. با کمک Branch و Snack Pack، شادی پخش خواهد شد.

آن را به عنوان یک داستان تقریبا تحت اللفظی از گسترش روح کریسمس ببینید.

2. جن

یکی از بهترین فیلم‌های خانوادگی کریسمس که در چند سال گذشته اکران شده و انیمیشنی نیست، الف می‌تواند انتخابی عالی برای همه اعضای خانواده باشد. جن عنوان – بادی – توسط ویل فرل بازی می شود که فقط طنز را به نقش نمی آورد. در عوض، این یکی از دل‌انگیزترین داستان‌هایی است که می‌توانید با آن روبرو شوید.

ساده لوحی و شادی محض رفیق الف برای فصل تعطیلات مسری است و شما هیچ مشکلی در تشویق کریسمس نخواهید داشت. و سپس برخی از درس های زندگی که فیلم می دهد وجود دارد. چه کسی فکر می کرد شربت افرا روی اسپاگتی می خورد؟

3. منجمد

اگرچه لزوماً روی کریسمس متمرکز نیست، اما Frozen یکی از قابل توجه‌ترین فیلم‌های خانوادگی دوستانه کریسمس برای تماشا است. در زمستان تنظیم می شود و به تنظیم صحنه برای ماه های سردتر کمک می کند و در عین حال شما را با شادی کامل گرم می کند. یک داستان الهام‌بخش و جذاب، نباید مشکلی برای علاقه‌مند نگه داشتن شما و فرزندانتان از ابتدا تا انتها داشته باشد.

و این حتی بدون ذکر تمام آهنگ‌هایی است که تقریباً همه آن‌ها را می‌خواهید همراهی کنید. شما و بچه ها نباید به محض شروع فیلم با احساس روحیه کریسمس مشکلی داشته باشید.

فیلم‌های خانوادگی دوستانه کریسمس: Wrapping Up

بیش از چند فیلم خانوادگی خانوادگی برای تماشای کریسمس وجود دارد که برخی بهتر از دیگران توصیه می شوند. آنها نه تنها برای بچه ها سرگرم کننده خواهند بود، بلکه می توانید آنها را خیلی بیشتر از آنچه فکر می کردید دوست داشته باشید.

Frozen، Elf، و Trolls Holiday Special از برجسته‌ترین این موارد هستند. آنها برای کل خانواده لذت بخش و دلگرم و سرگرم کننده خواهند بود. شما سریعتر از آنچه فکر می کنید در روحیه کریسمس خواهید بود.


دیدگاهتان را بنویسید