وزیر نیروی دریایی ایالات متحده (دوباره) اشاره می کند که تغییرات آب و هوایی اولویت دولت است


اخبار فاکس: وزیر نیروی دریایی تغییرات آب و هوایی را اولویت اصلی خود عنوان کرد زیرا بایدن کاهش ناوگان را پیشنهاد می کند

دولت بایدن در برنامه بودجه سال 2024 خود پیشنهاد حذف دو کشتی از نیروی دریایی را داد

وزیر نیروی دریایی کارلوس دل تورو گفت که او مبارزه با تغییرات اقلیمی را اولویت اصلی نیروی دریایی می‌داند زیرا دولت بایدن کاهش ناوگان را با دو کشتی پیشنهاد می‌کند و نگرانی‌ها در مورد اینکه چگونه نیروی دریایی ایالات متحده در برابر نیروی دریایی چین قرار می‌گیرد افزایش می‌یابد.

دل تورو در اظهاراتی در 1 مارس در دانشگاه باهاما گفت: «به عنوان وزیر نیروی دریایی، می‌توانم به شما بگویم که از اولین روزی که به قدرت رسیدم آب و هوا را یکی از اولویت‌های خود قرار داده‌ام.

دل تورو گفت که در جریان سفر خود با فیلیپ دیویس، نخست وزیر باهاما ملاقات کرده و با او درباره بحران آب و هوا “به طور مفصل” صحبت کرده و عمده اظهارات خود را بر آب و هوا متمرکز کرده است.

ادامه مطلب ….

به روز رسانی شماره 1: وزیر نیروی دریایی با وجود تهدید فزاینده چین (واشنگتن اگزمینر) آب و هوا را “اولویت اصلی” معرفی می کند.

به روز رسانی شماره 2: وزیر نیروی دریایی با کشورهای کارائیب در مبارزه با تغییرات آب و هوایی تماس گرفت (وزارت دفاع ایالات متحده)

ویرایشگر WNU: پنتاگون دستور کار را پیش می برد …. DOD یکپارچه در نیمکره غربی مبارزه با تغییرات آب و هوا (وزارت دفاع آمریکا).


دیدگاهتان را بنویسید