فرمانده گردان اوکراینی که به واشنگتن پست گفت که همه 500 مرد او از زمان شروع جنگ یا کشته یا مجروح شده اند، تنزل یافته است.


یک فرمانده گردان در تیپ 46 حمله هوایی، که با علامت فراخوان Kupol، در یک مکان نامشخص در شرق اوکراین در 4 مارس. © آلیس مارتینز برای واشنگتن پست

Ukrayinska Pravda: فرمانده گردان تیپ 46 پس از مصاحبه با واشنگتن پست تنزل مقام داد و استعفا داد.

آناتولی “کوپول” کوزل، پس از مصاحبه جنجالی با واشنگتن پست، از سمت فرماندهی گردان رزمی تیپ 46 هوایی به معاونت فرماندهی گردان مرکز آموزشی تنزل یافت.

جزئیات: همانطور که منابع UP خاطرنشان کردند، تصمیم به تنزل کوپل توسط فرمانده نیروهای حمله هوایی اوکراین در نیروهای مسلح اوکراین، سرلشکر ماکسیم میرورودسکی گرفته شد.

در پاسخ به چنین اقدامی، کوپول نامه ای استعفا نوشت.

Ukrainska Pravda همچنین از سرویس مطبوعاتی نیروهای حمله هوایی اوکراین نظر خواست.

فرمانده کوپول یکی از مصاحبه شوندگان واشنگتن پست بود و این گفتگو به این نتیجه رسید که نیروهای دفاعی اوکراین بسیاری از باتجربه ترین جنگجویان را در میدان نبرد از دست دادند و بی تجربگی نیروهای استخدام شده همراه با کمبود سلاح، ظاهراً خوش بینی را کاهش می دهد و آمادگی کیف را برای حمله بهاری زیر سوال می برد.

ادامه مطلب ….

ویرایشگر WNU: مقاله واشنگتن پست که باعث تنزل مقام فرمانده سابق کوپول شد، اینجاست. فرمانده اوکراینی به واشنگتن پست می گوید که تمام 500 سرباز گردان او یا کشته شده اند یا زخمی شده اند. (16 مارس 2023).

مسئله این است که همه کسانی که در اوکراین می شناسم می دانند که وضعیت جنگ در حال حاضر چقدر وحشتناک است. آنچه فرمانده کوپوس علنی می کرد چیزی است که همه به طور خصوصی می دانند. واکنش های بیشتر به تنزل مقام فرمانده کوپول (به پایین مراجعه کنید).
دیدگاهتان را بنویسید