جرالد دارونین، وزیر کشور فرانسه، دولت ایتالیا را دشمن فرانسه می خواند


جرالد دارونین وزیر کشور فرانسه و ملونی نخست وزیر ایتالیا

محافظه کار اروپایی: وزیر کشور فرانسه دولت ایتالیا را “دشمن” فرانسه در پی اختلافات مهاجرتی نامید

لفاظی فوق العاده تند وزیر کشور فرانسه جرالد دارونین در بحبوحه تشدید جنگ لفظی بین دولت های فرانسه و ایتالیا بیان می شود.

در بحبوحه تنش فزاینده روابط فرانسه و ایتالیا که در پی اختلاف دیپلماتیک بر سر مهاجران قایق در دریای مدیترانه رخ داده است، ژرالد دارونین، وزیر کشور فرانسه، جنگ لفظی بین دو کشور را تشدید کرده و دولت جدید ایتالیا را «دشمن» خطاب کرده است. فرانسه.”

اظهارات وزیر کشور دیروز در 22 نوامبر در جلسه پرسش و پاسخ در مجلس ملی فرانسه، پس از اینکه ماتیلد پاریس، نماینده مجلس ملی Rassemblement از وی پرسید چرا اکثر مهاجران کشتی اوشن وایکینگ، که دارونین اجازه لنگر انداختن در تولون را داده بود، از وی پرسیده شد. مرکز اسکان، علیرغم اینکه وزیر قبلاً به مردم اطمینان داده بود که[they] نمی تواند مرکز اداری را ترک کند.»

ادامه مطلب ….

به روز رسانی: وزیر کشور فرانسه ایتالیا را «دشمن» فرانسه پس از اختلافات مهاجرتی نامید (ReMix)

ویرایشگر WNU: مهاجران غیرقانونی یکی از موضوعات اصلی بین فرانسه و ایتالیا در حال حاضر است. بویژه امتناع ایتالیا از اجازه ورود آنها. و اکنون با انتقاد جرالد دارونین وزیر کشور فرانسه از دولت ایتالیا و به ویژه علیه ملونی، نخست وزیر ایتالیا، تشدید شده است.

اما وقتی امتناع می کنید و/یا نمی توانید با طرف مقابل خود مناظره کنید. و در عوض از حملات شخصی، توهین یا تهدید به عنوان پاسخ خود استفاده کنید. شما قبلاً استدلال را از دست داده اید. و دولت فرانسه این استدلال را از دست می دهد.

این همان چیزی است که ژرالد دارونین وزیر کشور فرانسه را عصبانی کرده است.

در مورد اینکه برداشت من چیست. این مرا به یاد شهرها و شهرهای آمریکا می اندازد که با افتخار آنها را پناهگاهی برای مهاجران و پناهندگان می دانند. تا زمانی که ظاهر شوند.
دیدگاهتان را بنویسید