تصاویر ماهواره ای از اوکراین یک ملت سیاه را نشان می دهد


ایمیل روزانه: چگونه روسیه اوکراین را در تاریکی فرو برد: تصاویر ماهواره ای پس از اینکه پوتین ایستگاه های انرژی را در آخرین رگبار وحشیانه موشک ها هدف قرار داد، چراغ ها در سراسر کشور خاموش شد.

* اعتصابات روز چهارشنبه سه نیروگاه هسته ای اوکراین را از شبکه قطع کرد

* این کشور را در تاریکی فرو برد زیرا دما به زیر صفر رسید

* تصاویر ماهواره ای از اوکراین در 24 نوامبر یک کشور سیاه را نشان می دهد

* این تضاد کاملی با تصاویر 24 فوریه، روز تهاجم، داشت

* شهرهایی که زمانی نقاط روشن نور بودند، کم نور شدند یا کاملاً خاموش شدند

تصاویر ماهواره ای قابل توجه نشان می دهد که چگونه اوکراین پس از هدف قرار دادن نیروگاه های برق توسط ولادیمیر پوتین در آخرین موج وحشیانه موشک ها، تقریباً در تاریکی کامل فرو رفت.

اعتصابات روز چهارشنبه چندین کشته برجای گذاشت، سه نیروگاه اتمی اوکراین را به طور خودکار از شبکه ملی قطع کرد و حتی در مولداوی همسایه، که شبکه انرژی آن به اوکراین مرتبط است، خاموشی را برانگیخت.

چنین حملاتی میلیون‌ها نفر را مجبور کرده است که ساعت‌ها یا روزها بدون نور، آب یا گرمایش بمانند، درست زمانی که دمای هوای بیرون به زیر صفر می‌رسد.

ادامه مطلب ….

ویرایشگر WNU: دیروز اولین بار از زمان شروع جنگ بود که نتوانستم با کسی که در اوکراین می شناسم تماس بگیرم. از آنجایی که من می‌دانم این حملات بر بخش‌های حیاتی شبکه متمرکز شده‌اند، و به نظر می‌رسد که دفاع هوایی اوکراین دیگر کارآمد نیست.

اتفاقی که دیروز افتاد قطعا نشانه خوبی برای آنچه به زودی خواهد آمد نیست.

من می دانم که ارتش روسیه در حال آزمایش آسیب پذیری های شبکه اوکراین است. و هنگامی که آنها تمام اهداف حیاتی را مشخص کردند، زمانی که حمله اصلی خود را که بسیاری پیش بینی می کنند در زمستان امسال انجام خواهد شد، به طور کامل نابود خواهند کرد.

این حمله گسترده مورد انتظار برای از بین بردن شبکه برق اوکراین برای هفته ها، اگر نه برای ماه ها، پرچم قرمز من خواهد بود که روسیه حمله اصلی خود را آغاز کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید