بیوگرافی ایمانی چیدل: همه چیز درباره Vanity Fair: Decades Actor


ایمانی چیدل دختر بازیگر مشهور آمریکایی دان چیدل است. ممکن است او را از «Vanity Fair: Decades» به یاد بیاورید. با این حال، ایمانی تنها به ظاهر زیبایش معروف نیست. او همچنین با استعداد و کاریزماتیک است، دو ویژگی دیگر که باعث موفقیت او در هالیوود شده است.

ایمانی از کودکی آرزو داشت راه پدر و مادرش را ادامه دهد و بازیگر شود. او با فداکاری و پشتکار توانست به این هدف دست یابد و اکنون یکی از موفق ترین بازیگران زن هالیوود است.

اسم واقعی چیدل ایمانی
حرفه بازیگر
مشهور برای دختر دون چیدل بودن
ارزش خالص تخمینی 500000 دلار آمریکا (تقریباً)

ایمانی چیدل کیست؟

ایمانی چیدل در سال 1997 از خانواده بازیگر بریجید کولتر و بازیگر و تهیه کننده دان چیدل متولد شد. ایمانی در سال 2022 25 سال سن دارد. او یک خواهر بزرگتر به نام آیانا تای چیدل دارد. ایمانی همانند خواهرش در لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.

ایمانی زنی است که نسب و پیشینه ای در چندین ملت دارد. نسب اجدادی خانواده او به کشورهای آفریقایی مانند نیجریه، بنین و کامرون می رسد. پدرش، دون چیدل، اصالتاً کامرونی است و یک سوم از نسل خونی او به سنگال، لیبریا، و یک چهارم آنگولا-کنگو مربوط می شود. بقیه قومیت او از مناطقی مانند نیجریه (یوروبا) و غرب بنین می آید.

بیوگرافی ایمانی چیدل: همه چیز درباره Vanity Fair: Decades Actor

ارزش خالص چیدل ایمانی

از سال 2022، ایمانی چیدل دارای ارزش خالص تخمینی است 500000 دلار آمریکا. ایمانی بازیگر است و این میزان ثروت را با تلاش و کوشش به دست آورده است.

پدر او، دان چیدل، یکی از بهترین بازیگران هالیوود در تمام دوران است و دارایی خالص او بسیار زیاد است. 35 میلیون دلار. دان در طول دوران بازیگری خود توانسته است به این ثروت دست یابد. حرفه دان فقط به فیلم ها و سریال های تلویزیونی محدود نمی شود. او در چندین موزیک ویدیو نیز ظاهر شده است.

همچنین بخوانید – ارزش خالص تیفانی هادیش: دارایی ها، درباره، شغل و موارد دیگر

ویکی چیدل ایمانی

سن 25 سال (از سال 2022)
روز تولد 1997
محل تولد لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا
ملیت آمریکایی
خانواده دان چیدل (پدر)
کولتر بریجید (مادر)
خواهر و برادر آیانا تای چیدل
تحصیلات دبیرستان محلی
لیسانس هنر در سال 2019
ارتفاع 5’5”
وزن 120 پوند

زندگی خانوادگی ایمانی چیدل

ایمانی چیدل دختر کوچکتر بازیگر افسانه ای دان چیدل است. وی متولد سال 1376 است و ایمانی 25 ساله است. مادر ایمانی، بریجید کولتر، بازیگر و کارگردان اهل ایالات متحده آمریکا است. بریجید در فیلم های مختلفی از جمله Westworld، Martic و Rosewood کار کرده است.

ایمانی که در مورد خواهر و برادرش صحبت می کند، یک خواهر بزرگتر از خود آیانا تای چیدل دارد. آیاانا متولد سال 1995 است و تنها دو سال از ایمانی بزرگتر است. اطلاعات زیادی در مورد زندگی آیانا در دست نیست زیرا او دوست دارد آن را خصوصی نگه دارد – دور از چشم عموم. گزارش شده که آیانا در کالج است.

از زندگی اجتماعی ایمانی چیدل، پدرش یک بار اشاره کرد که او درونگرا است و از زندگی خصوصی لذت می برد. دان در ادامه افزود که ایمانی دوست ندارد همیشه با دوستان مدرسه و دانشگاه معاشرت کند. به نظر می رسد که او واقعا از حریم خصوصی لذت می برد.

وضعیت رابطه ایمانی چیدل

ایمانی از سال 2022 مجرد است. همانطور که می دانیم، او زندگی خود را خصوصی نگه می دارد – دور از رسانه ها، همچنین می توانیم حدس بزنیم که او ممکن است دوست پسر داشته باشد. حتی اگر این کار را انجام دهد، اطلاعات زیادی در مورد آن شخص وجود ندارد. ایمانی در حال حاضر روی حرفه خود متمرکز است و آرزو دارد با تبدیل شدن به یک بازیگر موفق رویاهای خود را محقق کند. علاوه بر این، اغلب می‌توانیم دختر مشهور را در حال گذراندن وقت با والدین و خواهرش ببینیم.

بیوگرافی ایمانی چیدل: همه چیز درباره Vanity Fair: Decades Actor

کاره ایمانی چیدل

ایمانی به اندازه پدر و مادرش در فیلم ها و سریال های تلویزیونی بازی نکرده است. با این حال، او در سال 2013 روی یک سریال تلویزیونی به نام Vanity Fair: Decades فصل 1 کار کرده است. در آنجا او در یکی از قسمت‌های متعدد سریال انتخاب شد.

رابطه والدین ایمانی چیدل

پدر و مادر ایمانی چیدل یک زوج فوق العاده از صنعت هالیوود هستند. دون چیدل و بریجید کولتر بیش از 25 سال قبل از ازدواج در سال 2020 با هم قرار داشتند.

همچنین بخوانید – بیوگرافی ایزابلا جین کروز: داستان دختر تام کروز

حضور ایمانی چیدل در شبکه های اجتماعی

ایمانی چیدل یکی از آن بچه های سلبریتی است که از هیاهوی رسانه ها و شبکه های اجتماعی دوری می کند. در حال حاضر، ایمانی هیچ حساب کاربری در شبکه اجتماعی ندارد. بله، او در هیچ یک از پلتفرم های اصلی رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک یا توییتر فعال نیست. با این حال، ما می توانیم چند عکس دوست داشتنی از او را در دسته اینستاگرام پدرش پیدا کنیم.

سوالات متداول

آیا ایمانی چیدل دختر دون چیدل است؟

بله، پاسخ مثبت است. ایمانی چیدل دختر بازیگر دان چیدل است. دان همچنین یک دختر دیگر به نام آیانا تای چیدل دارد.

ایمانی چیدل در کدام مدرسه درس خواند؟

ایمانی به دبیرستان محلی در منطقه ای که در آن بزرگ شده بود رفت.

چیدل ایمانی چند سال دارد؟

از سال 2022، ایمانی چیدل 25 ساله است.

قد ایمانی چیدل چقدر است؟

چیدل ایمانی 5/5 اینچ است.

ایمانی چیدل در کدام برنامه های دیگر حضور داشته است؟

به غیر از Vanity Fair: Decades فصل اول، ایمانی واقعاً در هیچ فیلم یا سریال تلویزیونی دیگری بازی نکرده است.


دیدگاهتان را بنویسید