برخی از بهترین راه‌ها برای بقای کسب‌وکار شما


اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید، ممکن است به این فکر کنید که آیا در مدت طولانی زنده خواهید ماند. رسیدن به پنجمین سال تجارت خود در این روزها برای کسب و کارها می تواند فوق العاده دشوار باشد، عوامل زیادی وجود دارد که مانع از وقوع این امر می شود. این یک واقعیت شناخته شده است که 90 درصد از کسب و کارهای جدید در رسیدن به مرز یک ساله شکست می خورند. اگر نمی خواهید شرکت شما به یک آمار دیگر تبدیل شود، باید زمان و تلاش خود را صرف بقای کسب و کار خود کنید. به مقاله زیر نگاهی بیندازید تا دریابید که چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که کسب و کارتان در آزمون زمان ایستاده است.

منابع مالی

اگر به اندازه کافی پول در آن سرمایه گذاری نکنید، کسب و کار شما برای سرپا ماندن تلاش خواهد کرد. بدون مقدار مناسب بودجه، توجه یا فروش کافی نخواهید داشت. پولی که برای کسب و کارتان می گذارید همه چیز را از حقوق کارمندان گرفته تا تکنیک های بازاریابی شما پوشش می دهد. شما باید مطمئن شوید که همه چیز را در بودجه خود لحاظ کرده اید، زمانی که زمان انجام محاسبات و تعیین میزان پول مورد نیازتان فرا می رسد. اگر پولی برای تحویل فوری ندارید، باید با موفقیت برای وام تجاری درخواست دهید. اینها اغلب از بانک شما می آیند و آنها باید بدانند که شما یک گزینه وام امن هستید. امتیاز اعتباری شما باید در بهترین حالت باشد تا وام تجاری خوبی دریافت کنید.

تحقیقات بازار

کار دیگری که اگر می‌خواهید کسب و کارتان پیشرفت کند، باید انجام دهید، تحقیقات بازار است. این به شما ایده و درک بهتری از آنچه مشتریانتان می‌خواهند و میزان هزینه‌ای که باید از آنها بپردازید، به شما می‌دهد. انواع مختلفی از تحقیقات بازار وجود دارد، شما می توانید در مورد رقبای خود تحقیق کنید. این ممکن است غیرقانونی به نظر برسد، اما در واقع کاملاً قانونی است، تا زمانی که شما آن را مخفیانه انجام ندهید. همچنین ممکن است بخواهید در مورد نوع محصولاتی که مشتریان شما خریداری خواهند کرد، تحقیقات بازار انجام دهید. ممکن است پیش‌بینی اینکه آیا یک محصول مورد تحسین مشتریان قرار می‌گیرد یا خیر، با استفاده از ابزارهای مشترک آسان‌تر باشد و اگر چنین است، چقدر باید شارژ کنید.

محصولات با کیفیت خوب

وقتی صحبت از محصولات شد، فقط در صورتی که از بالاترین کیفیت برخوردار باشند، مقدار خوبی به فروش خواهید رساند. اگر کالاهای بی کیفیت می فروشید، هیچ مشتری بازگشتی نخواهید داشت. مشتریان فعلی که از شما خرید کرده اند نیز ممکن است به شما تبلیغات دهان به دهان منفی بدهند. این بدان معنی است که شما هیچ فروش جدیدی را از طریق درب دریافت نخواهید کرد. مردم با خوشحالی برای محصولات با کیفیت بالا پول می پردازند، بنابراین مطمئن شوید که فقط بهترین ها را به مشتریان خود ارائه می دهید. به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها باشید، یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید، خرید در اطراف تامین کنندگان مختلف است.

برخی از بهترین راه‌ها برای بقای کسب‌وکار شما

بهترین کارمندان

کسب و کار شما همیشه به اندازه تیمی که آن را نگه می دارد قوی می شود، این افراد البته کارمندان شما هستند. کارمندان ستون فقرات هر شرکت بزرگی هستند، آنها همیشه در کنار شما هستند که باران یا بدرخشید. ضروری است که در اسرع وقت بهترین کارمندان خود را به دست آورید، به این ترتیب خود را از یک نرخ بالا رفتن احتمالی کشنده نجات می دهید. این زمانی اتفاق می افتد که کارمندان شما به سرعت پشت سر هم می آیند و می روند. معمولاً اگر افراد در یک نقش شغلی برآورده نشده باشند یا شغل بیش از حد از آنها خواسته باشد، آنها را ترک می کنند. این بدان معناست که برای یافتن کارمندان جدید باید از سایر وظایف خود وقت بگذارید.

برای پیدا کردن بهترین کارمندان برای کسب و کارتان، ممکن است استفاده از یک آژانس کاریابی مفید باشد. باید بدانید که آنها در یک لحظه بلند نمی شوند و ترک نمی کنند. با این حال، شما همچنین باید به آنها انگیزه ها و امتیازاتی بدهید تا در کنار هم بمانند. یک رئیس خوب کارکنان خود را به دوره های آموزشی می فرستد و به آنها فرصت هایی برای ارتقاء در نقاط مختلف در طول سال می دهد.

موقعیت مکانی، موقعیت مکانی، موقعیت مکانی

وقتی صحبت از بقای کسب و کار شما می شود، باید مطمئن شوید که مشتریان شما می دانند کجا شما را پیدا کنند. اگر مغازه یا محل کسب و کار دارید، باید برای مشتریان یا مشتریان شما قابل مشاهده باشد. اگر از شلوغی اصلی دور شده‌اید، ممکن است بخواهید روی تابلوهای باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید تا مردم بدانند کجا هستید. وقتی زمان خرید برای مکان کسب و کارتان فرا می رسد، همیشه به خاطر داشته باشید که مردم باید بتوانند شما را پیدا کنند. شما نمی خواهید به جایی برسید و بعد به دلیل نامرئی بودن هیچ فروشی انجام ندهید. توجه داشته باشید، در صورت تصمیم گیری در مورد مکان برتر، اجاره یا رهن بیشتری پرداخت خواهید کرد.

برخی از بهترین راه‌ها برای بقای کسب‌وکار شما

طرح های وفاداری

اگر می خواهید به مشتریان خود نشان دهید که واقعاً برای سفارش آنها ارزش قائل هستید، طرح های وفاداری زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر به مشتری خود کارتی ارائه دهید و هر بار که آنها خرید می کنند، یک مهر دریافت می کنند، به احتمال زیاد مشتریان بازگشتی هستند. وقتی کارت خود را پر کردند، می توانید از خرید بعدی به آنها پول بدهید. آن را غیرممکن نکنید، اما آن را خیلی آسان هم نکنید. یک عدد خوب برای کارت شما، بسته به قیمت شما، هشت یا ده مهر است. اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما از طرح وفاداری موجود و نحوه عملکرد آن آگاه هستند. همچنین، به کارکنان خود یادآوری کنید که وقتی مشتریان شما در صندوق هستند، از آنها بپرسند که آیا کارت وفاداری دارند یا خیر.

خدمات مشتری

در نهایت، کسب و کار شما تنها در صورتی زنده می ماند که مشتریان شما از خدماتی که دریافت کرده اند راضی باشند. این باعث می شود مشتریان بارها و بارها برای خرید با کسب و کار شما برگردند. شما می خواهید پنج ستاره از خریداران خود را هدف بگیرید، و اگر آنها کمتر ارائه کردند، دلیل آن را پیدا کنید. هر دقیقه از روز یک تیم اختصاصی خدمات مشتری در دسترس داشته باشید تا به مشتریان خود در مورد هر گونه سؤال یا سؤالی که ممکن است داشته باشند کمک کنند. به‌جای اینکه مشتریان فعلی‌تان به خدمات مشتری بیایند و بروند، داشتن یک تیم جداگانه برای این کار به این معنی است که مشتریان روزها منتظر پاسخ نیستند. همچنین می‌توانید یک ربات چت را بر روی وب‌سایت شرکت خود نصب کنید، این ربات با سؤالات متداول از قبل بارگذاری می‌شود و مشتریان شما می‌توانند از این طریق پاسخ‌ها را دریافت کنند.


دیدگاهتان را بنویسید