بانک های متوسط ​​ایالات متحده زنگ خطری را در مورد ثبات سیستم بانکی ایالات متحده به صدا در می آورند


Axios: بانک های متوسط ​​برای دو سال بک استاپ نامحدود FDIC درخواست می کنند

پس از نجات اضطراری بانک سیلیکون ولی که تمام سپرده‌های شرکت را بدون در نظر گرفتن اندازه بیمه کرد، ائتلافی از بانک‌های متوسط ​​ایالات متحده از دولت می‌خواهد تا تمام سپرده‌ها را برای دو سال آینده بیمه کند.

اخبار رانندگی: بلومبرگ گزارش داد، ائتلاف بانک‌های متوسط ​​آمریکا نامه‌ای به تنظیم‌کننده‌ها ارسال کرد و در آن استدلال کرد که تعلیق موقت سقف بیمه سپرده FDIC برای اطمینان از اینکه بانک‌های کوچک‌تر می‌توانند بحران بانکی فعلی را پشت سر بگذارند، ضروری است.

به گزارش بلومبرگ، در این نامه آمده است: «انجام این کار فورا خروج سپرده‌ها از بانک‌های کوچک‌تر را متوقف می‌کند، بخش بانکی را تثبیت می‌کند و احتمال ورشکستگی بانک‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد».

* ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا نیز در اوایل روز شنبه در پستی در توییتر این ایده را تایید کرد و گفت که این اقدام برای “توقف بانک ها” مورد نیاز است.

ادامه مطلب ….

ویرایشگر WNU: بر اساس برخی گزارش‌ها، اکنون 200 بانک در معرض خطر هستند. نزدیک به 200 بانک در معرض خطر سرنوشت مشابه SVB: مطالعه (NYPost).

در مورد اینکه بعدش چه انتظاری دارم. دولت بایدن چاره ای ندارد. آنها تمام تلاش خود را انجام خواهند داد تا مطمئن شوند که سیستم بانکی از هم نپاشد. به همین دلیل است که من انتظار کمک‌های عظیم، بازگشت به تسهیل کمی و چاپ پول را دارم. و در حالی که سیستم بانکی نجات خواهد یافت، تورم بالا در سال های آینده نتیجه آن خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید