آیا قیمت نفت در شرف سقوط است؟


بلومبرگ: در میان هرج و مرج بانکی، نفت بدترین زیان هفتگی از آوریل 2020 را به ثبت رساند

نفت بدترین ضرر هفتگی را از ماه‌های ابتدایی همه‌گیری ویروس کرونا به ثبت رساند زیرا آشفتگی بانکی احساسات سرمایه‌گذاران را مسموم کرد.

وست تگزاس اینترمدیت در این هفته نزدیک به 13 درصد از دست داد که بیشترین کاهش در سه سال اخیر است. شکست بانک سیلیکون ولی و مشکلات در Credit Suisse Group AG، سرمایه‌گذاران را از دارایی‌های ریسکی خارج کرد و گزینه‌های نفتی نیز باعث تسریع روند فروش می‌شد.

ربکا بابین، تاجر ارشد انرژی در CIBC Private Wealth می‌گوید: «اقدامات خام در این هفته به بسیاری یادآوری کرد که چگونه می‌توان این کالا را با رویدادهای کلان اقتصادی از بین برد. زمانی که بازار تلاش می کند عواقب اقتصادی آشفتگی بانکی را کمیت کند، این کالا سطح قابل توجهی از حمایت را شکست.

معامله گران منتظر کاتالیزوری بودند تا قیمت ها را از محدوده معاملاتی نسبتاً باریکی که بر بازار تسلط داشته است، خارج کند، زیرا انتظارات برای افزایش تقاضای چین با چشم انداز ضعیف اقتصادی در غرب رقابت می کند.

ادامه مطلب ….

ویرایشگر WNU: اگر به سمت رکود برویم، قیمت نفت قطعا کاهش می یابد. به گفته کارشناسان، این بدترین حالت است. سقوط قیمت نفت بدترین حالت ممکن است بشکه ای 40 دلار باشد (بارون ها).

آیا قیمت نفت در شرف سقوط است؟

سقوط قیمت نفت پس از مهلت کوتاه ادامه دارد — OilPrice.com

رویترز – در حالی که سرمایه گذاران به دنبال محدود کردن زیان هستند، شکست بانکی به پوشش نفتی ایالات متحده دامن می زند

قیمت نفت به پایین‌ترین حد خود در 15 ماه گذشته رسیده است. در اینجا دلیل آن است. — هیوستون کرونیکل


دیدگاهتان را بنویسید